KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052110
nr 1405 2110
Kerstin Eriksson, "Sommar". Monogramsignerad, daterad 2011. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:15:46
15/6 09:58:21
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer